Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Вкладати кошти в якісне освітлення варто!
Ми розсіємо ваші сумніви!

Чому так важливо користуватися якісним освітленням?

Наше освітлення дає:
Високий ресурс роботи
Пайтекс пропонує світильники з високоефективними світлодіодами від компаній: CREE (США), OSRAM (Німеччина), NICHIA (Японія). Ресурс їх роботи до 100 000 годин і це дозволяє досягати значної економії електроенергії при досить високому світловому потоці від 110 до 160 Лм/Вт. Продумана конструкція і якісна збірка - завдяки цьому за 100 000 годин експлуатації нашого світильника спад світлового потоку не перевищить 5%.
Стійкість до перепадів напруги
Високоякісні джерела живлення (драйвери Mean Well) і з'єднувальні клеми WAGO застосовані у світлодіодних світильниках дозволяють стабільно і якісно працювати нашим освітлювальним приладам навіть при значних скачках вхідної напруги. Високий ступінь надійності забезпечення стабільного світлового потоку гарантується виробником, що розробив свій продукт для експлуатації в нестабільних мережах.
Стабільність роботи при крайніх температурах
Світильники від Пайтекс працюють однаково добре як при високих температурах до +50 так і при вкрай низьких до -45 градусів Цельсія. Вся наша продукція призначена для роботи в екстремальних умовах (високі і низькі температури, запиленість, вологість, випаровування аміаку). Продукція спеціально розроблена для промислових цехів, неопалюваних складів, сільськогосподарських підприємств, вулиць і в повній мірі володіє якостями тривалої і стабільної експлуатації світлодіодів на весь заявлений виробником термін.
Стійкість до механічних впливів
Спеціально розроблені корпуса вуличних світильників з високоякісного алюмінієвого сплаву мають спеціальну форму, яка виключає ефект парусності, вони вібростійкі і мають відмінні параметри тепловідведення і герметизації. Ви оціните наші прожектори і консольні світильники для освітлення вулиць, доріг, парків, цехів підприємств, будівельних і спортивних майданчиків, місць для паркування на стоянках.
Високоякісна оптика
Лінзи з загартованого оптичного скла для світлодіодів від компанії LEDIL збільшують щільність світлового потоку, коректують кут освітлення, площу і форму світлової плями, дозволяючи досягати нормованої освітленості незалежно від особливостей приміщення і висоти кріплення світильників. Матеріал лінзи міцний і не схильний до помутніння. Наші світлодіодні світильники активно застосовують, використовуючи ці якості, для освітлення виробничих і складських приміщень, в архітектурному освітленні, в освітленні торгового залу, вулиць і великих магістралей, будівельних майданчиків з великої висоти, далекої відстані.
Модний дизайн
Дизайн наших світильників виконаний з урахуванням сучасних тенденцій. Ефектний вигляд трекових світильників для освітлення вітрин або окремо представленого товару привертають покупців, збільшують продажі в торгових залах. Якщо ви вирішите оформити квартиру в стилі лофт - наші трекові світильники і серія Магнетик будуть найкращим вибором. Ультратонкі LED панелі на підвісах - новинка в мінімалістичному стилі для офісних і адміністративних приміщень. Лінійні світильники в дерев'яному корпусі в стилі екодизайну, лінійні світильники на підвісах Moon, і світильники Link з декоративним світлом в двох напрямках - вгору і вниз, світильники на підвісах «Фігури» в квартирі і в офісі піднімуть настрій, підвищать мотивацію і продуктивність праці.

Чому не варто економити на освітленні?

Недоліки несертифікованого освітлення
1
Короткий термін служби
Несертифіковане освітлення не буде довго
працювати. Виробник часто використовує
комплектуючі та матеріали невисокої якості.

2
Відсутність захисту від перепадів напруги
Деякі виробники вдаються до мінімізації вартості елементів живлення, або не використовують їх зовсім. Таким чином світильники виходять з ладу навіть при найменших коливаннях напруги в мережі.
3
Маленький строк гарантії
На пристрої з невисокою ціною і якістю виробник не дає тривалого терміну гарантії.
Встановлення якісних світильників дозволить забути про часту їх заміну, зекономить ваші гроші і час!
Made on
Tilda