Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Розумний дім - контроль освітлення

Сучасні протоколи систем управління освітленням для приміщень різного призначення
Умный дом купить киев
В розумінні більшості людей управляти освітленням — це включати/виключати світло і міняти яскравість світильників за допомогою настінних вимикачів або дистанційних пультів. Але управління освітленням набагато глибше і масштабніше, ніж ви могли собі уявити.
Завдяки сучасним технологіям можна програмувати різні сценарії освітлення і реалізовувати їх у автоматичному, заздалегіть запрограмованому режимі. Створювати біодинамічне (HCL) освітлення, яке буде відповідати біоритмам людини і позитивно впливати на її самопочуття. На додаток до джерел освітлення у сценарії може бути задіяно і інше обладнання: вентиляція, кондиціонування, жалюзі, системи безпеки та інше.

протокол дали для освещения
Виробники світлотехніки пропонують рішення по управлінню освітленням у різних типах приміщень: від невеликих квартир до виробничих приміщень. Давайте розберемось, у чому ж відміна протоколів управління і які можливості вони відкривають при реализації проектів освітлення.
Умовно всі системи управління можна розділити на системи початкового рівня, «просунуті» і професійні.
Системи початкового рівня, як і просунуті системи, пропонують бездротове управління, можливість адаптації у вже існуючу електрику, без прокладки додаткових дротів управління.
Професійні системи — це завжди дротове управління, гарантована стабільність і надійність передачі команд управління. Також ознакою професійних систем управління — це одержання зворотнього зв'язку від виконуючих пристроїв про їх стан (включення, виключення, диміювання на певну яскравість), а також інформація про аварійні ситуації зі світильниками та інші ситуації, які потребують швидкого втручання.

управление освещением цена киев
Всі сучасні системи управління пропонують користувачу максимальну гнучкість в управлінні джерелами світла — це і настінні панелі (роторні/поворотні, кнопочні, сенсорні), зручні радіопульти, управління зі смартфона через додаток і навіть голосом через голосовых помічників.
А тепер поговоримо про протоколи і методи управління.
Управління світлом за протоколом DALI.
Вважається одним із самих популярних цифрових професійних протоколів управління освітленням і підходить для будь-яких приміщень. Відрізняється простотою монтажу та настройки і вводу в експлуатацію, а також надійністью. Для передачі даних використовується всього 2 дроти, при цьому дотримання полярності і екранування не обов'язкові. Протокол DALI дає можливість управляти великою кількістю пристроїв (до 64) по одній шині (окремо або в групах), а також одержувати зворотній зв'язок про їх стан. Дозволяє створювати різні сценарії освітлення, легко інтегрується у масштабні системи комплексної автоматизації будівель. DALI стане оптимальним рішенням там, де потрібне гнучке і зональне управління освітленням, точне синхронне управління і настройки більшого числа сцен освітлення.
програмування освітлення київ
Управління світлом за протоколом KNX
KNX — це самий популярний професійний провідний інтерфейс для комплексної автоматизації будівель. Дозволяє управляти всією інфраструктурою житлових і офісних будівель: освітленням, системами вентиляції, опаленням, кондиціонуванням і безпекою. Володіє високою гнучкістю налаштування. Можна підключати велику кількість самих різних пристроїв із функціоналу, датчиків, панелей управління. Можливості управління практично безкордонні: управління будь-якими джерелами світла, електро-карнизами, жалюзі, ролетами та іншими моторами (10-230 В), клімат-контролем (теплі підлоги із захистом від перегріву, електрокотли і радіатори, кондиціонери). Детектеювання тривожних подій (датчики руху, відкриття вікон/дверей, протіки, сухі контакти), а також включення та виключення будь-яких навантажень.
умное освещение киев
Можливість інтегрувати систему KNX із різними системами іншого функціоналу, можливість підключати зовнішні пристрої із програмуємою логікою ставлять систему управління будівлею KNX на саме високе місце у рейтингу систем управління. Додатковим плюсом є те, що оперативне внесення змін у функціонал окремих пристроїв не заважає працювати всій системі. Ще одна важлива перевага KNX — сумісність із обладнанням різних виробників, що дозволяє гнучко підходити до вибору обладнання.
Made on
Tilda