Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Промисловий світлодіодний світильник: як вибрати

Характеристики, параметри, вимоги, особливості
Складской лед светильник
Модернізація освітлення складу "Wizard"
Освітлення для промислових об'єктів повинно бути професійним. Це безпосередньо впливає на якість виконуваних робіт, престиж підприємства. І навіть коли мова йде не про промислові гіганти, логістичні комплекси, а про СТО, невеликі майстерні, ангари, теплиці, паркінги - особливі вимоги до освітлення лишаються тими ж.
светильник для сто
Освітлення автостудії з тонування автомобілів лед світильниками Planc
Сучасні промислові світильники - це світильники, спеціально розроблені під виробничі вимоги і умови. У них заздалегідь закладено низку якостей, які максимально задовольняють потреби виробництва: необхідність економити електроенергію - тому промислові світильники як правило світлодіодні; робота в умовах запиленості, підвищеної вологості - корпус в промислових світильниках з підвищеними показниками герметизації; високих і низьких температур - вимоги для неопалюваних складів, ангарів, гарячих цехів; безперебійна робота при перепадах напруги; якісне світіння з великої висоти - для цього застосовують промислові світильники з оптикою і багато інших. Заздалегідь обмовимось, що мова йде тільки про професійні, якісних промислових світильниках, виготовлених згідно з державними нормативами і стандартами, заявлені якості яких підтверджені сертифікатами якості. Зупинимося докладніше на деяких з цих якостей.
Промышленный светильник
Цех заводу "Укратлантік" з лед світильниками Doppler
Енергоефективність. Світлова віддача промислових лед світильників на кожну спожиту одиницю потужності наочно демонструє переваги освітлення світлодіодного обладнання в порівнянні з іншими джерелами світла. Наприклад: сучасний промисловий світлодіодний прожектор має світлову ефективність в середньому від 130 до 150 Лм / Вт. Для порівняння: ртутна лампа високого тиску (ДРЛ) зі світловою ефективністю - 45-55 Лм / Вт, метало-галогенова лампа високого тиску (МГЛ) - 80-90 Лм / Вт, натрієва лампа високого тиску (ДНаТ) - 80-120 Лм / Вт. В середньому на підприємстві витрати на промислове освітлення складають 20% від всіх витрат на електроенергію. Економічно правильним рішенням є повний перехід на світлодіодне освітлення, що скоротить цей вид витрат до 70%.
Промышленный лед прожектор
Промисловий прожектор Doppler
Освітлення в екстремальних умовах. Умови роботи на підприємствах різних галузей диктують особливі вимоги до освітлення. Якісний промисловий лед світильник має корпус з високими параметрами тепловідведення і герметизації, який надійно ізолює комплектуючі всередині від зовнішніх факторів і, з іншого боку, не дає світлодіодам перегріватися, подовжує термін їх служби. Для умов високої запиленості, вологості, великих перепадів температур найчастіше застосовують промислові світильники з корпусом з алюмінієвого сплаву. Особливі умови освітлення на фермерських господарствах, підприємствах сільгосппризначення передбачає стійкість світильників до випаровувань аміаку, вуглекислоти, формаліну. Їх виробляють з хімічно стійких до агресивних середовищ матеріалів. Ступінь захищеності світильника від впливу зовнішніх факторів визначає показник IP і для різних умов він може варіюватись від IP22 до IP67. Світильники з показниками IP66 і вище можуть бути застосовані для освітлення поза будівлями: тарні майданчики, автостоянки, будівельні об'єкти, залізничні станції.
Промышленный лед прожектор
Промисловий прожектор ECO
Якісна збірка. Поряд з високою якістю комплектуючих і корпусу якісна збірка впливає на довговічність роботи світильника, в тому числі, на вібростійкість.
Установка. Промислові світильники в залежності від призначення встановлюються в підвісному, настінному, напольном положенні і комплектуються різними типами кронштейнів і підвісів.
Освітлення при перепадах напруги. Промислові лед світильники, укомплектовані якісними джерелами живлення, призначеними для роботи в умовах нестабільних мереж. Провідні виробники драйверів гарантують цілий ряд захистів: широкий вхідний діапазон напруги, захист від перенапруги, захист від короткого замикання, високовольтний захист. Забезпечення стабільного світлового потоку на виробництві - це питання забезпечення безперервності виробничого процесу, забезпечення безпеки. Високий ступінь надійності продукції гарантують компанії: Mean Well, Philips, Helvar, Lifud.

Линзированый промышленный лед прожектор
Промисловий прожектор Lorentz
Оптика. Промисловий прожектор може бути обладнаний додатковою оптикою в залежності від завдань, які він виконує. Світильник для освітлення великих промислових цехів, будівельних майданчиків з великої висоти оснащений оптичною лінзою з невеликим кутом розсіювання світлового потоку - від 6 ֯ до 90 ֯ (концентрована, глибока КСС), для приміщень з невисокими стелями - кут до 120 ֯ (широка, напівширока КСС ). Компанія Ledil представляє останні досягнення у виробництві вторинної оптики і поставляє на ринок високоякісні лінзи з загартованого оптичного скла.
Світлодіоди. Якісні світлодіоди в промислових світильниках дозволяють досягати значної економії електроенергії при досить високому світловому потоці. Саме якість світлодіодів забезпечує високу енергоефективність світильника, забезпечує рівномірно високий світловий потік на весь заявлений виробником термін експлуатації. У деяких моделях він гарантований до 100 тисяч годин.

Промышленный лед прожектор
Промисловий прожектор ECO 100Вт
Колірна температура. У промислових світлодіодних світильниках широкий спектр колірних температур (від 2700 до 6500 К). Світло в температурному діапазоні від 2700K до 3200K - це біле тепле світло, яке рекомендовано до використання в кімнатах відпочинку, їдалень і т.п. Денний білий світ - в діапазоні від 3500K до 5000K використовують в цехах, офісних приміщеннях. Холодне біле світло - в діапазоні від 5000K до 7000K, нагадує яскраве денне світло. Їм освітлюють ділянки, пов'язані з підвищеною небезпекою перевірки якості, технічні лабораторії, парковки. Правильно підібрана колірна температура здатна скоротити кількість браку на виробництві на 30%, збільшити концентрацію уваги співробітників на 20%, підвищити їх самопочуття, мотивацію і продуктивність.
Якісні промислові світильники в повній мірі відповідають сучасним гігієнічним нормам: відсутність мерехтіння і відблисків, рівномірність освітлення, покращений діапазон передачі кольору (Ra <80).
Промислові світлодіодні світильники від компанії "Пайтекс" - це слідування суворим стандартам щодо якості та рентабельності, створення продуктивної робочої атмосфери і економії електроенергії. Відкрийте для себе потенційні можливості по економії електроенергії і підвищення продуктивності праці.

Made on
Tilda