Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Освітлення промислового цеху: види, норми, вимоги до освітлення на виробництві

Види освітлення, яке використовується на промисловому підприємстві
монтаж промышленного освещения
Організація освітлення на виробництві - це важливий і відповідальний захід, який має бути проведений з урахуванням всіх вимог і стандартів. «Державні будівельні норми» - документ, в якому представлені всі норми і правила щодо освітлення промислових об'єктів, обов'язкових при організації освітлення на підприємствах. Знання і виконання Державних будівельних норм з освітлення робить роботу персоналу якісною і безпечною.
Які види освітлення використовують на виробництві, як вони розрізняються за джерелами світла? Спробуємо відповісти на це питання.
Природне освітлення створює комфортні умови, які ми відносимо до активних факторів, що визначають клімат праці. Мозок людини регулює циркадну ритміку, реагуючи на «світлові сигнали» з навколишнього середовища і контролює наші відчуття, настрій, рівень життєвої енергії. Помічено, що наявність великих вікон і доступ природного освітлення в цеху підприємства підвищують зібраність, уважність, працездатність, значно підвищують якість роботи і продуктивність праці персоналу. Але, на жаль, на нашій широті сонячних, ясних днів в році не багато і недолік природного освітлення необхідно відшкодовувати штучним світлом.

качественные лед светильники
Саме якісне професійне світлодіодне освітлення на підприємстві в повній мірі відповідає сучасним гігієнічним нормам. Якісне та рівномірне освітлення робочої зони дозволяє уникнути швидкого стомлення очей. Оптимальна яскравість світильників - важлива характеристика, що вимагає правильного розрахунку і проектування освітлення, щоб отримати комфортну яскравість в виробничому приміщенні. Правильне комбінування природного і штучного освітлення дає оптимальну освітленість, позитивно впливає на працівників підприємства, їх психоемоційний настрій і, в кінцевому підсумку, на підвищення якості продукції та зниження браку і травматизму.
промышленное освещение
Робоче освітлення - це освітлення, задіяне в перебігу всього робочого часу, для того, щоб співробітники могли виконувати свої робочі обов'язки. Це світильники для створення загального освітлення в приміщенні цеху і світильники для робочої зони. До цього виду освітлення висуваються жорсткі вимоги відповідності нормам освітленості. Якісне та рівномірне освітлення робочої зони дозволяє уникнути швидкого стомлення очей. Професійні лед світильники дозволяють досягати оптимальної яскравості, відсутності відблисків, мерехтіння - створення продуктивної робочої атмосфери, збільшення продуктивності праці.
аварийное освещение
Чергове освітлення - освітлення, призначене для використання в неробочий час. Воно використовується для більш ефективної охорони приміщень, будівель і споруд в темний час доби, для забезпечення безпеки на об'єкті. Воно повинно бути достатнім для орієнтації людей всередині приміщення і для несення охорони на території двору.
Аварійне освітлення - є частиною системи безпеки будівлі і включається, коли з яких-небудь причин на основне освітлення припинена подача живлення. Аварійне освітлення працює в безперебійному режимі і включається автоматично або вручну при настанні аварійної ситуації. Воно поділяється на резервне і евакуаційне. Резервне освітлення допомагає співробітникам здійснювати виробничий процес і замінює собою основне освітлення. Без аварійного освітлення не може існувати жодне сучасне підприємство.

Монтаж аварийного освещения
Охоронне освітлення підприємства - це освітлювальне обладнання, задіяне в системі охорони підприємства. Воно повинно забезпечувати достатню освітленість для візуального контролю безпеки всередині і зовні приміщення, а також для забезпечення оптимальної роботи системи відеоспостереження. Охоронне освітлення включає в себе чергове освітлення всередині об'єкта, освітлення по периметру промислового об'єкта, освітлення засобів контролю, сигналізації, забезпечення безпеки на підприємстві.
Промышленный лед светильник
Професійне промислове освітлення - це відповідність суворим стандартам щодо якості та рентабельності, створення продуктивної робочої атмосфери і економії енергії. Відкрийте для себе потенційні можливості по економії електроенергії і підвищення продуктивності праці з компанією «Пайтекс». Звертайтеся! Ми пропонуємо всі види сучасних промислових і складських світлодіодних світильників з комплектуючими провідних світових виробників, з якісною збіркою і високим гарантійним терміном експлуатації, можливістю виготовлення різних конструкцій корпусів. Ми робимо світлотехнічний проект, підбираємо оптимальні види світильників, монтуємо їх на об'єкті. Ми допомагаємо нашим партнерам мінімізувати витрати і збільшити прибуток.
Made on
Tilda