Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Параметри освітлення: як вибирати світильник

Світлотехнічні показники, їх нормативні значення
дизайнерские светильники
Освітлення кінотеатру в Китаї
Вибір світильника здається справою нескладною і зрозумілою рівно до того моменту, коли потрібно оцінити ряд світильників і прийняти рішення. Постараємося прояснити кілька моментів, які варто врахувати, віддаючи перевагу тій чи іншій моделі.
Призначення світильника. Безумовно, призначення повинно відповідати тому, де буде встановлений світильник. Наприклад, інтер'єрні світильники навряд чи підійдуть для використання на вулиці, хоча деякі з них мають якості, які роблять їх придатними для того, щоб їх встановили, наприклад, під навісом. Тут вся справа у величині параметра захищеності від впливу води, температури повітря, ультрафіолетового випромінювання. Всі світильники мають ряд світлотехнічних параметрів, що і дозволяє їх віднести до того чи іншого виду. Розглянемо ці характеристики окремо, адже саме їх сукупність дозволить оцінити переваги кожної моделі, допоможе зробити вибір.

ЛЕД світильники для офису
Потужність світильника. Важлива характеристика, яка показує скільки електроенергії споживає світильник. Вимірюється в Ватах (Вт). Кожен світильник зі змінними лампами розрахований на певну потужність і її не варто перевищувати, оскільки від цього залежить, як довго він прослужить. Варто врахувати, що світлодіодні світильники споживають в декілька разів менше електроенергії, ніж лампи розжарювання, люмінесцентні, натрієві, галогенові при однаковій світимості. Вони більш економічні. У світлодіодних світильниках джерело світла може бути змінним або вбудованим, коли його не потрібно замінювати, він з самого початку був розрахований на довгий термін служби.
Світловий потік. Кількість світла, яке дає світильник, визначається величиною світлового потоку. Вимірюється в люменах (Лм). Чим більше це значення, тим яскравіше світить лампочка або світильник. Світловий потік залежить від потужності світильника, в основному, але не тільки. Ми вже згадували, що найпродуктивніші, на наш погляд, світильники - світлодіодні, тому далі розглядати будемо тільки їх. Ефективність світіння моделей світлодіодних світильників теж різна. Залежно від того, якими світлодіодами та джерелами живлення (драйверами) укомплектований світильник, він буде більше або менше яскраво світити при однаковому обсязі споживаної енергії. Це визначає показник світлової ефективності. Він вимірюється в люменах на Ватт (Лм / Вт) і є одним з важливих показників при виборі світильника. Провідні світові виробники світлодіодного освітлення рідко випускають продукцію зі світловою ефективністю нижче 120 Лм / Вт.

  Качественный лед светильник
  Біодинамичне освітлення
  Колірна температура. Білий колір світіння світлодіодів різниться по відтінку свічення. Вимірюється в Кельвінах (К). Залежно від того, якого ефекту потрібно досягти, вибираємо теплий білий колір з показником колірної температури в межах 2700-3200К, нейтральний білий денний від 3200К до 4500К і холодний білий від 4500К і вище. Відомо, що холодне або нейтральне світло сприяє бадьорому робочому настрою людини, тепле світло сприяє розслабленню, спокою. Вибираючи світильники для будинку, можна керуватися тільки особистими смаками та уподобаннями, хоча варто враховувати, що для спальні більше підійде тепле світло, для робочої зони кухні, ванної, кабінету - нейтральне або холодне. Правильне освітлення робочого простору - холодне (4000 і більше) здатне збільшити концентрацію уваги на 20%, поліпшити самопочуття, мотивацію і продуктивність. Це актуально для навчальних аудиторій, офісів, виробництва, лікувальних, фінансових та інших установ. Якщо підходити до цього питання більш глибоко, зачіпаючи фактор циркадної ритміки - синхронізації настрою, психічного і фізичного здоров'я людини зі зміною колірного відтінку і інтенсивності природного освітлення протягом доби, то застосування біодинамічних ЛЕД світильників, про які ми писали раніше і раціонально й виправдано.
  Офисное освещение
  Світильники з високою коліропередачею
  Індекс передачі кольору показує наскільки колір освітленого світильником предмету близький до еталонного кольору предмета, освітленого яскравим сонцем. Індекс передачі кольору позначається Ra або ж CRI - Color Rendering Index. Чим цей показник ближче до 100, тим точніше при освітленні передаються кольори предметів. Існують сфери людської діяльності, де рівень якості передачі кольорів - необхідна і обов'язкова умова успішної роботи: контроль готової продукції на швейних і текстильних фабриках, художні майстерні, музеї, поліграфія, салони краси, стоматологічні кабінети і т.п. Відмінним за рівнем передачі кольору вважається світильник з CRI> 95. В цілому для звичайної людської життєдіяльності досить світильника з індексом передачі кольору CRI> 80. Для промислових і вуличних світильників показник індексу може бути CRI> 70.
  Декоративный лед светильник
  Лампа Эдісона
  Кут розсіювання світла. Це той кут, під яким промені світла розходяться від самого світильника. Це залежить від конструкції світильника. Необхідний кут розсіювання у світильнику формує рефлектор або лінза. Декоративна «Лампа Едісона» має кут розсіювання 360 ֯, лінійний світильник 110 ֯, точковий виразний від 15 ֯ до 80 ֯. Більш повну інформацію про розподіл світла дає КСС. Крива сили світла (КСС) описує розподіл світлового потоку світильника в різних напрямках. КСС будується як кругова діаграма, де кути показують напрямок випромінювання в подовжній і поперечній площинах, а концентричні кола - силу світла в канделах, або відсотках. Згідно з державними стандартами існує 7 основних типів КСС. При виборі типу світильника дуже важливо, щоб його КСС відповідала його призначенням. Тоді ми отримаємо простір освітлене якісно, відповідно до поставленого завдання.
  Уличные лед светильники
  Вуличні ЛЕД світильники з високим ступенем захисту
  Ступінь захисту світильника від дії руйнівних факторів навколишнього середовища. Ви напевно зустрічали таке позначення на упаковці зі світильником: IP і поруч 2 цифри. Так позначається ступінь захищеності світильника, де перша цифра - ступінь захищеності від твердих частинок, а друга - від води. Достатній IP світильників для дому та офісу - 20, для світильників в басейні - 68. Крім того, для світильників, призначених для використання в умовах виробництва і на вулиці, окремо вказують значення температури повітря, при якій світильник може якісно працювати весь гарантійний термін, наприклад від -40 ֯ до +50 ֯ С. Крім того можна зустріти згадку про стійкість покриття до ультрафіолетового випромінювання.
  лед светильник подвесной
  ЛЕД освітлення для адміністративної будівлі
  Коефіцієнт пульсації. Вибираючи світлодіодний світильник, важливо враховувати показник мерехтіння його світіння або коефіцієнт пульсації. Цей параметр визначений Державними будівельними нормами України ДБН В.2.5-28-2006 для всіх типів приміщень, а також для вуличних світильників. Йому не дарма приділено таку високу увагу, адже він безпосередньо впливає на психоемоційну сферу людини, може поліпшити або погіршити самопочуття. (Читайте нашу статтю про пульсацію). Провідні світові виробники світлодіодного освітлення пропонують світильники з пульсацією <2%. Варто орієнтуватися на цю цифру, якщо світильники призначені для приміщень, в яких люди проводять 8 годин і більше.

  Ми впевнені, що сучасні світлодіодні світильники можуть і повинні забезпечувати комфортне і безпечне світіння для людини. У Пайтекс вам готові запропонувати світильники з високими світлотехнічними характеристиками, які повністю відповідають санітарним нормам і правилам. Ми впевнені в їх високій якості. Відкрийте для себе освітлення, яке позитивно впливає на здоров'я, психоемоційний настрій, концентрацію уваги і продуктивність праці! Звертайтеся в Пайтекс!
  Made on
  Tilda