Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Освітлення на робочому столі. Як освітити правильно, не роблячи помилок

Правила та рекомендації
дизайнерские светильники
Денне освітлення робочого столу
Як організувати робоче місце за столом, щоб працювалося легко і комфортно? Це завдання вирішували багато з нас. Діючи інтуїтивно, можна знайти непогане рішення, але давайте послідовно і детально розглянемо всі складові цього питання і спробуємо отримати оптимальний результат.
При організації освітлення робочого столу варто максимально використовувати природнє світло. Загальновідомо, що сонячне світло підвищує позитивний емоційний настрій, життєву енергію, покращує фізичне самопочуття, збільшує концентрацію уваги. Тому не варто розташовувати робочий стіл в дальньому кутку кімнати, опиняючись обличчям до стіни. Положення, коли денне світло у вас за спиною теж варто уникати. По можливості розташовуйте робочий стіл так, щоб він знаходився біля вікна: з правого боку - для правшів і зліва - для лівшів. Таким чином тінь від робочої руки не заважатиме і сидячий за столом час від часу зможе, переводячи погляд на картинку за вікном, давати очам відпочити, відволікатися ненадовго від роботи.

Освещение для рабочего стола
Достатній рівень освітленості на робочому столі
Але працювати в темний час доби все одно доводиться. І для створення необхідного рівня освітленості за столом варто враховувати, що достатнім, згідно державних будівельних норм України ДБН В.2.5-28-2006, буде освітлення в 200-500 Lx. Його створює лампочка розжарювання потужністю 40-60 Вт або її світлодіодний аналог в 5-8 Вт. Тут мова йде про продукцію провідних виробників світлодіодного обладнання, які гарантують відповідність зазначених на упаковці даних дійсним світлотехнічним показниками. В іншому випадку вам доведеться як мінімум міняти лампу на більш потужну. Якісна світлодіодна лампочка не тільки прослужить вам в рази довше недобросовісно виробленої, але і весь термін роботи буде світити однаково інтенсивно: їй не властива деградація світлодіодів. Якісну лампу або світильник легко вибрати, орієнтуючись на термін гарантії: він повинен бути більше 3 років.
  Качественный лед светильник
  Мінімалістичний дизайн для настільного світильника
  Якої форми обрати настільну лампу - це питання смаку. Однак, слідуючи останнім тенденціям моди і оформлення приміщення в цілому, не варто забувати, що світильник з матовим покриттям більш придатний в порівнянні з блискучим хромованим, коли відбите від підставки лампи світло, створюючи відблиски потраплятиме прямо в очі. Світильник з відбивачем направить весь світ в потрібну вам сторону. Якщо місця на робочому столі небагато, то варто розглянути такі варіанти освітлення, як настінне бра, торшер, підвісний світильник з регульованою висотою підвісу. Якщо потрібно освітити робочий стіл і індустріальний стиль світильника буде органічно виглядати в інтер'єрі - тоді не обійтись без світильника на струбцині.
  Настольный лед светильник
  Настільний світильник з мінімальною пульсацією
  Наскільки комфортно себе почуватиме людина за столом залежить від коефіцієнта пульсації світильника. Йому не дарма приділяють велику увагу, адже пульсація або мерехтіння світла безпосередньо впливає на психоемоційну сферу людини, може покращувати або погіршувати самопочуття. Коли у лампи або світильника високий рівень пульсації, то людина рано чи пізно відчує зниження уваги, стомлюваність, дратівливість, нудоту, головний біль. (Читайте нашу статтю про пульсацію). Згідно державних стандартів, коефіцієнт пульсації світильника не повинен перевищувати 5%. Провідні світові виробники світлодіодного освітлення пропонують світильники з пульсацією <2%. Коли мова йде про настільний світильник, варто орієнтуватися на цю цифру.
  Настольный лед светильник
  Для малювання підходить світильник з високим рівнем передачі кольору
  Індекс передачі кольору показує наскільки колір освітленого світильником предмета близький до еталонного кольору предмета, освітленого яскравим сонцем. Індекс передачі кольору позначається Ra або CRI - Color Rendering Index. Чим цей показник ближче до 100, тим точніше при освітленні передаються кольори предметів. Для роботи за письмовим столом рівень якості передачі кольорів - необхідна і обов'язкова умова успішної роботи. Особливо це важливо при виконанні креслень, малюнків, швейних робіт. Якщо ви присіли за стіл подивитися ілюстрований альбом, виконати вишивку, погортати журнал - якість передачі кольору теж має бути високою. Відмінним за рівнем передачі кольору вважається світильник з CRI> 95.
  Настольные лед светильники
  Нейтральне біле світло активізує мислення, допомагає зосередитися
  Існує також поняття колірної температури, яке здатне вплинути на нашу працездатність і створити необхідний настрій. Теплий жовтуватий відтінок світла налаштовує людину до релаксу, заспокоює нервову систему і відмінно підходить до розслаблюючих занять. Наприклад, різного роду хобі, якими ми звикли займатися за столом. Світло нейтрального білого відтінку активізує мислення, допомагає зосередитися, підвищує концентрацію. Тому вибирайте колірну температуру, виходячи з ваших завдань: теплий білий колір світіння - в межах від 2700К до 3200К, нейтральний білий денний - від 3200К до 4500К.
  Лед светильник торшер
  Яскравість освітлення повинна бути комфортною
  Для тих, хто користується одним столом для роботи і відпочинку і не може визначитися з яскравістю освітлення рекомендуємо вибирати моделі, в яких цей параметр можна змінювати самостійно. Чутливість зору до підвищеної яскравості освітлення дуже індивідуальна. Якщо ви помітили у себе цю особливість - вибирайте світильники з можливістю діміювання.
  Наостанок, кілька правил, які слід враховувати перед плануванням освітлення на столі. Джерело світла повиненно знаходитись на оптимальній відстані від очей користувача. Краща відстань між очима і лампою - близько 50 см, при цьому висота освітлювального приладу щодо робочої поверхні повинна лежати в межах 30 см. Для тих, хто звик читати, перебуваючи за столом важливо, щоб книга була перед настільною лампою приблизно в 30 см. Підлоговий торшер в цьому випадку варто ставити зліва і трохи позаду людини, яка сидить за столом. Слід комбінувати загальне і локальне спрямоване освітлення, щоб створити комфортну обстановку за столом.


  Ми впевнені, що сучасні світлодіодні світильники можуть і повинні забезпечувати комфортне і безпечне світіння для людини. В Пайтекс вам готові запропонувати світильники з високими світлотехнічними характеристиками, такими, які повністю відповідають санітарним нормам і правилам. Ми впевнені в їх високій якості. Відкрийте для себе освітлення,яке позитивно впливає на здоров'я, психоемоційний настрій, концентрацію уваги і продуктивність праці! Звертайтеся в Пайтекс!

  Made on
  Tilda