Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Світильники для саду: правила облаштування освітлення для заміської ділянки

Як правильно вибрати ландшафтні світильники і уникнути поширених помилок
дизайнерские светильники
1. Освітлення для саду здатне дуже ефектно демонструвати в темний час доби ті рослини і композиції, над якими вмілі руки садівників і ландшафтних дизайнерів працювали вдень. Але про нього зазвичай, на жаль, забувають на етапі облаштування саду і згадують тільки після закінчення ландшафтних робіт. А це означає, що доведеться розкопувати газон, розкривати тротуарне покриття, прокладати кабельні траси і заново проводити всі ландшафтні роботи. Навіть якщо освітлення в саду не планується на даному етапі, варто подумати заздалегідь про розташування кабельних трас. Тоді встановити світильники можна буде в будь-який необхідний час.
Освещение для сада
2. Облаштовуючи ландшафтне освітлення, варто зупинити свій вибір на світильниках із вбудованими світлодіодами, а не змінними лампами з цоколем Е-27 або Е-14. Тоді при їх заміні ви не зіткнетесь з різнотоном у світінні та уникнете розгерметизації світильників, потрапляння всередину вологи, до якого веде постійна заміна ламп, що вийшли з ладу. Віддаючи перевагу захищеним якісним світильників із вбудованим джерелом світла, можна розраховувати на довгий термін бездоганної роботи всієї системи освітлення на ділянці.
уличные розетки
3. Всі світильники, які планується встановити на присадибній ділянці забезпечені блоками живлення. Варто звернути увагу, що при установці блоків живлення в окремому щитку всередині теплого приміщення, немає ризику виходу з ладу всієї системи освітлення, розташованої в саду. Якщо такої можливості немає, то необхідно застосовувати блоки живлення з захистом від вологи IP65, IP66, IP67.
4. Варто подумати заздалегідь про встановлення в саду електророзеток. Захищені розетки на стовпчику знадобляться, коли потрібно буде підключити електрогазонокосарку, гірлянду для новорічної ялинки або альтанки, мобільне освітлення. Вони також знадобляться в місці парковки автомобіля.

Ландшафтное освещение
5. Ландшафтне освітлення - це виділення світлом окремих дерев, кущів, садових скульптур. Для освітлення розлогих об'ємних рослин краще використовувати 2-3 світильники, таким чином об'єкти ландшафтного дизайну не будуть виглядати плоскими. Підсвітка з декількох точок додасть їм об'єму, дозволить бути помітними з різних куточків саду. Світильники з направленим вузьким променем освітлення вигідно підкреслять силует дерев з витягнутою вгору кроною: кипарисів, туй, тополь. Для рослин з об'ємними формами краще застосовувати світильники з широким променем. Якщо сад молодий, варто заздалегідь спрогнозувати якої форми і можливого розміру буде та чи інша рослина через кілька років і використовувати для нього найбільш підходящі за характеристиками світильники, розташовуючи їх в потрібному місці.
лед светильник грунтовый
6. Варто уважно поставитися до вибору температури світіння для вибраних світильників. При освітленні зеленого листя або газонної трави холодним світлом її справжній колір спотворитися до синього. Для того, щоб рослини при штучному освітленні виглядали найбільш природньо найбільш прийнятною вважається температура світіння 2700-3000 К.
7. Вибираючи світильники для саду не варто нехтувати зоровим комфортом. Розстановку світильників слід планувати так, щоб пряме світло від них не потрапляло в очі людям. Потужні прожектори, акцентні світильники сфокусованого світла, встановлені неналежним чином, здатні привести до світлового опіку. Тому напрямок світлового потоку від таких світильників має бути чітко спланований.

садовые лед светильники
При облаштуванні освітлення в саду необхідно подумати над тим, як його зробити декоративним і функціональним одночасно: декоративні світильники і гірлянди дуже ефектно виглядають, але не варто забувати про освітлення доріжок, вхідних дверей або під'їзду до гаражу.
Найвдаліше з цієї подвійною функцією справляються світлові стовпчики - найпопулярніші світильники для організації ландшафтного освітлення. Вони - найкращий спосіб організувати навігаційне освітлення вздовж доріжок саду. Виготовлені з різними формами корпусу, висоти, різними світловими ефектами вони можуть також слугувати елементами декоративного освітлення ландшафту. Виготовлені з поворотною верхньою частиною, вони можуть освітлювати полотно доріжки чи окрему рослину, газон, садову скульптуру.
Ландшафтный лед светильник
Грунтові світильники також використовують для організації навігаційного освітлення. Вбудовані в доріжку саду вони світять вгору і здатні позначити її межі по ширині і вказати напрямок шляху. Деякі моделі, забезпечені накладкою з прорізом поверх корпусу, направляють потік освітлення в потрібну сторону. Про застосування грунтових світильників варто подумати, якщо снігу взимку в вашому регіоні випадає не багато і розчистити доріжки для вас не важко, інакше освітити їх у цю пору року не вдасться.
Спрямовані світильники. Їх широко застосовують в ландшафтному дизайні. Конструкція цих світильників виконана таким чином, що регульоване в різних напрямках джерело світла розташоване на кілочку, на ніжці або таке, що світить прямо від землі. Завдяки правильно підібраній потужності, колірній температурі і оптиці вони ефектно виділяють світлом різні елементи ландшафтного дизайну.

Декоративный садовый лед светильник

Підлогові або настольні світильники. Поява багатьох з цих світильників пов'язано з іменами відомих дизайнерів. Ось чому вони так різноманітні за формою, розміром і стилем оформлення. Сучасні технології дозволяють їх виготовляти на акумуляторах. Дуже часто їх виносять вечорами і заносять назад у приміщення, коли потреба в них відпадає. Вони не герметичні, але відмінно справляються з роллю мобільного освітлення, коли потрібне додаткове світло на терасі, в альтанці або, коли обідній стіл переставляється на незаплановане місце в саду.

Ландшафтное освещение
Плануйте ландшафтне освітлення з урахуванням висаджених і вже дорослих рослин, фонтанів, альтанок та інших ландшафтних об'єктів. Враховуйте, що рослини змінюють зовнішній вигляд по мірі зростання. Використовуйте відповідні моделі світильників для різних рослин і ділянок саду. Уявіть, як будуть працювати обрані світильники в несприятливих умовах: в дощ, сніг, бруд, під час листопаду. Спробуйте врахувати всі можливі обставини і вибирайте освітлення з їх урахуванням. Тоді сад, в який вкладено так багато праці, душі і майстерності буде радувати цілий рік, незалежно від часу доби.
Made on
Tilda