Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Правильне освітлення вбиральних кабінок – як перетворити відвідувача в покупця

Як допомогти покупцю з вибором і збільшити продажі в магазинах одягу
светильники для примерочной
Коли ми вирішили обговорити якість освітлення у вбиральні, виявилося, що всі респонденти не байдужі до цієї теми: кожен з нас зіткнувся з ситуацією, коли нам подобається чи не подобається наше відображення у дзеркалі, коли ми вибираємо одяг в магазині. І більшість з тих, кого ми опитували з сумом відмітили, що вдале освітлення у вбиральнях – це рідкість. Це прчина здивування, оскільки саме у вбиральнях згідно статистики приймається 60% рішень про майбутню покупку. Як би ефектно не виглядали манекени і стелажі з одягом у торговому залі і вітрині, але погане враження, яке одержано в кабінці може перекреслити всі гарні враження про магазин вцілому. Шкода, адже на те, щоб оснастити торгівельну залу, створити необхідну атмосферу для покупців затрачують значні зусилля та кошти.
лед светильники в магазин купить
Попадаючи в кабінку часто можна бачити тільки один світильник, розташований зверху. Світло на людину падає вертикально і у дзеркалі можна побачити спотворене і непривабливе обличчя з гострими тінями та невизнаваною фігурою. Проте вдома в просторому приміщенні з комфортним світлом людина звикла бачити себя більш презентабельно. Іноді колір обраної речі в торгівельному залі не співпадає з її ж кольором при огляді у вбиральній кабінці. В результаті – відмова від покупки.
Допомогти відвідувачам краще роздивитись і оцінити якості товара може певним чином організоване світло у вбиральній кабінці.
Головний принцип організації освітлення – простір повинен наповнюватись світлом. Потенційний покупець повинен бачити реальне зображення, силует, колір.
Кращим поєднанням буде росташування світильників вздовж вертикальних сторін дзеркала і, якщо стеля в кабінці висока, то знадобиться світильник зверху.

торговое освещение
Дуже важливо при виборі світильників розглядати такі світлотехнічні показники, як потужність, світловіддача, індекс передачі кольору, коефіцієнт пульсації, температура світла. Згідно державних будівельних норм, які прийняті на Україні освітленність у вбиральній кабінці повинна бути 500-1000 Лк. Цьому повинна відповідати загальна освітленість від усіх джерел освітлення в кабінці. Світлотехнічний розрахунок – візуалізація проекта з освітлення враховує всі показники, визначає необхідну кількість і розташування світильників. Правильно підібраний світильник і місце його встановлення у вбиральні в повній мірі допоможе роздивитись обновку з усіх сторін і прийняти рішення купити цю річ.
освещение для ритейла
Важливим завданням при плануванні освітлення у вбиральні залишається уникати єдиного джерела освітлення. Принцип наповнення невеликого простору світлом треба реалізовувати, використовуючи освітлення з декількох сторін: наприклад, збоку і зверху, створюючи безтіньовий ефект. Краще інших справляються з цим завданням світильники з великою світловою поверхнею і матовим світлорозсіювачем. І, навіть, якщо по технічним причинам не вдалося уникнути одностороннього освітлення зверху, треба застосувати або декілька джерел світла, або один, але з великою площею поверхні. Знизити контрасність, максимально прибрати тіні, створити м'яке розсіяне світло з нейтральною температурою світіння – всі ці прийоми створять потрібне освітлення і допоможуть відвідувачу прийняти рішення про покупку.
освещение для ритейла купить
Інвестиції в професійно організоване освітлення швидко окупаються за рахунок збільшення продажів. Якісне освітлення - не тільки необхідність, але і відмінний спосіб залучити нових покупців, утримати їх, повертати знову і знову. В наших реалізованих проектах з освітлення ми застосували усі принципи правильної організації світла у рітейлі: https://led.paytex.com.ua/realizovanie-proekti. Роздивіться і звертайтесь!
Made on
Tilda