Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Лінійні світильники в побуті, торгівлі, промисловості

Переваги, характеристики, критерії вибору
Линейные лед светильники
Лінійні світильники для офису
Лінійні лед світильники - гідні представники сімейства світлодіодних світильників, володіють всіма перевагами цього виду: висока світимість і маленьке енергоспоживання, відсутність пульсації і широкий вибір колірної температури, безпечні компоненти в конструкції, проста установка і утилізація.
линейный светильник для офиса
Лінійні світильники від Пайтекс для офису в м.Полтава
Якісні, вироблені за технічними нормами і стандартами led світильники прослужать довго без падіння рівня освітлення. Лаконічний дизайн і ергономічна форма лінійного led світильника зробили його заслужено популярним і таким, що широко застосовується для офісів, навчальних закладів, лікарень, банків, залів очікування вокзалів, аеропортів та інших громадських і житлових приміщень, де люди постійно перебувають або працюють.
линейный лед светильник
Лінійні світильники для салону "Krasota Shop Studio"
Використовувати один лінійний світильник набагато економічніше, ніж, наприклад, кілька, встановлених поспіль трекових або точкових світильників. Тому їх часто разом застосовують в торгових залах супермаркетів, в салонах, шоурумах, виставкових залах, де загальне заливне освітлення лінійного лед світильника сусідить зі спрямованим акцентним освітленням треків, спотів.
Освещение для СТО
Освітлення СТО лінійними світильниками Planc
Промислові лінійні світильники. Ці світильники мають особливі властивості, що роблять їх придатними у виробничих цехах, складах, підземних переходах або поза приміщенням. Промисловий лінійний світильник має міцний корпус, як правило з алюмінієвого сплаву, світлорозсіювач з світлостійкого полікарбонату, якісні світлодіоди та драйвер. Високоякісна збірка і герметизація корпусу лінійного led світильника - це гарантія того, що він буде надійно і довго працювати в умовах високих температур виробництва, різких перепадів температур в неопалюваних приміщеннях складів, ангарів, запиленості або підвищеної вологості на СТО, автомийках.
Архитектурный линейный светильник
Архітектурні світильники Architect для фасаду будівлі, м.Одеса
Архітектурні лінійні світильники. Використовують для декоративного підсвічування фасадів будівель, малих архітектурних форм, елементів ландшафту. Архітектурний лед світильник володіє всіма якостями світлодіодного світильника, який пристосований для роботи поза приміщенням: висока ступінь захищеності в умовах зовнішнього середовища, міцний герметичний корпус, висока світлоефектівність. Він може бути забезпечений вторинної оптикою, завдяки чому світловий потік формується з певним кутом розсіювання.
Линейный архитектурный светильник
Лінійні архітектурні світильники для готелю "Софіївський Посад"
В архітектурних лед світильниках RGB використовують світлодіоди різних кольорів. Використання сполучень червоного (R), зеленого (G) і синього (B) можуть створювати світіння до шeстнадцаті мільйонів відтінків. Світлодіодні світильники RGB можна використовувати і всередині приміщень для створення декоративного освітлення, світлових інсталяцій. Регулювання зміни кольору в лед світильнику відбувається за допомогою контролера зі стандартними режимами перемикання кольорів або згідно комп'ютерної програми управління,
що дозволяє створювати індивідуальні сценарії перемикання кольорів.

Линейный деревянный светильник
Лінійний світильник з корпусом обробленим дубовим шпоном
Лінійні світлодіодні світильники, завдяки своїй універсальності широко застосовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини. Їх зовнішній вигляд також трансформується в залежності від призначення і місця застосування. Лінійний світильник в корпусі, обробленому дерев'яним шпоном ефектно прикрасить офіс керівника, місце адміністратора в готелі преміум класу, кімнату в мінімалістичному або еко стилі.
Линейный лед светильник
Лінійний світильник з пофарбованим корпусом
Лінійні світильники для коворкінгу, магазину, салону краси можна виготовити з корпусом відповідного до дизайну кольору. Спосіб кріплення для лінійних світильників також різноманітний: вони можуть монтуватись на підвісах, врізним або накладним способом, з виносним кронштейном. Майже всі лінійні світильники нового покоління можуть мати магістральне підключення: їх можна під'єднати один за одним в лінію, при цьому кабель електроживлення буде тільки на початку і в кінці «магістралі» - суттєва економія матеріалів.
ЛЕД светильник Квадрат
Квадратні світильники з корпусом на базі лінійного для барбершопа "Logan"
Компанія «Пайтекс» пропонує всі перераховані види сучасних лінійних світильників з комплектуючими провідних світових виробників, з якісною збіркою і високим гарантійним терміном експлуатації. З можливістю виготовлення різних конструкцій на базі лінійного світильника, фарбування корпусу і установку. Поставляємо світильники по всій Україні.
Made on
Tilda