Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Ліфт-підйомник для люстри - що це?

Як без зусиль опустити і підняти світильник на потрібну висоту за 1 хвилину
хрустальная люстра
Що робити, коли люстра розташовується на великій висоті в колодязі гвинтових сходів, торговому центрі, де повно людей або залі театру з прикріпленими до підлоги кріслами?
Як поміняти перегорілі лампочки, патрони, підтримувати чистоту світильника, коли доступ до нього обмежений або неможливий?
Невеликий пристрій - ліфт-підйомник (лебідка) для люстр плавно і безшумно опустить світильник до потрібної висоти, а потім після проведення потрібних робіт, так само непомітно підніме його на колишнє місце до стелі. Тепер не доведеться встановлювати громіздкі сходи, риштування, залучати монтажників і ризикувати дорогим покриттям підлоги. Досить натиснути комбінацію кнопок на пульті дистанційного керування або настінноъ панелі і в будь-який час, отримати доступ до люстри.

  хрустальная люстра
  Люстра надійно фіксується в верхньому і нижньому положенні механізмом підйомника. Зручну висоту внизу над підлогою можна запрограмувати за допомогою пульта. Верхнє положення світильника також можна ввести в програму, щоб не регулювати його кожен раз вручну і уникнути можливого пошкодження світильника об стелю при підйомі.
   подъемное устройство для люстры
   За допомогою пульта управляються підйомники з електричним приводом. Механічні - управляються за допомогою ручки на корпусі підйомника. Вантажопідйомність обох видів підйомників від 5 кг до 5 т. Підйомник може бути встановлений на стелю або в приміщенні над стелею.
   Усі проведені з опущеною люстрою роботи абсолютно безпечні: при її русі вниз контакти люстри розмикаються, і вона опускається знеструмленою.
   Виберіть свою модель ліфт-підйомника. Він стане для вас незамінним помічником в обслуговування люстри і значно заощадить кошти на її обслуговуванні.
   Допомогти з вибором моделі, проконсультувати, встановити і налагодити роботу допоможе компанія «Пайтекс».

    Подбайте заздалегідь про встановлення підйомника. Так набагато зручніше монтувати, підключати і надалі обслуговувати велику люстру
    У ліфт-підйомників дуже широка сфера застосування. Вони піднімають і опускають світильники в будинках, квартирах, театрах, храмах, аеропортах, на складах, у виробничих цехах.
    Крім люстр і світильників підйомники використовують для дисплеїв, банерів, розеткових блоків, декоративних композицій. Всі прилади, розміщені на великій висоті і потребують регулярного обслуговування можуть опускатися до необхідного рівня, фіксуватися і повертатися у верхнє положення за допомогою пульта дистанційного керування.
    На відео представлено як збирають і монтують велику люстру. До опущеному зверху тросу підйомника закріпили основу люстри і потім ярус за ярусом додають декоративні деталі. Люстра, перебуваючи внизу, при цьому знеструмлена - робочі в безпеці. Контакти люстри замкнуться і вона загориться як тільки досягне верхнього положення - так влаштована робота ліфт-підйомника.
    Монтувати люстру набагато зручніше, коли підйомник вже встановлено
    Made on
    Tilda