Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Велика кришталева люстра: готуємося сяяти!

Як обслуговують люстру в театрі
Подъемники для люстр
Люстра в залі Київської опери
Щороку, готуючись до нового сезону, театри дбайливо опускають в партер важку красуню-люстру. В Одеському оперному, наприклад, люстра важить 2,2 т і висотою 12 м, в Севастопольському драматичному 1,2 т, а найважча знаходиться в Оперному театрі Риму - 5,2 т, вона виготовлена з Богемського скла і вміщує 262 лампочки.

Тисячі кришталевих підвісок перемивають, щоб їх сяйва вистачило на рік вперед, замінюють лампочки, очищують від пилу латунні деталі. Процес цей був би тривалим і складним. Але, ці великі люстри забезпечені спеціальним пристроєм, що дозволяє без зусиль опустити їх вниз і підняти до стелі.


Лифт-подъемник для тяжелой люстры
Щорічно люстру в залі Одеського оперного опускають в партер для обслуговування
Ліфт-підйомник для люстри розміщений в технічному приміщенні над залом. Це добре налагоджений механізм, так що більшу люстру без праці може опустити і підняти одна людина. Він опускає люстру на тросі повільно, не допускаючи трясіння і розгойдування: весь процес займає 30-40 хвилин. І в результаті люстра виявляється майже над підлогою.

Процедура, а, вірніше сказати, церемонія (до люстри в театрі ставляться благоговійно) проводиться з обережністю і відповідальністю. Місія ця почесна і відповідальна ще й тому, що майже кожна театральна люстра - художня та історична цінність.

Наприклад, люстра Київського оперного була виготовлена в Австрії і прикрашає зал опери вже 120 років. Важить вона 650 кг. Вперше її підняли під купол в 1901 році, до відкриття першого сезону заново відбудованої після пожежі будівлі. До слова, люстру миють раз на рік: спуск і підйом займає до 30 хвилин.

Лебедка для люстры 700кг
Заміна лампочок, перевірка збереження електропроводки, миття та очищення кришталевих і металевих деталей люстри - щорічна церемонія
Оригінальна люстра Одеської опери, на жаль, не збереглася. Під час Великої Вітчизняної війни її намагалися вивезти поїздом румунські війська і сильно пошкодили. Тепер в залі висить її точна копія, виготовлена в 1958 році з такого ж богемського кришталю. Важить люстра 2 тонни 200 кілограмів. Під підлогою партера, захована телескопічна вишка, схожа на пожежну. Саме з цих сходів співробітники миють люстру, коли ліфт-підйомник опускає її на зручну висоту.
сборка люстр
Підйомник для головної люстри театру Ла-Скала
Один раз на рік, зі стелі оперного театру "Ла Скала" в Мілані теж опускають і чистять центральну люстру - точну копію тієї, яка була зруйнована під час бомбардувань під час Другої світової війни. Над цим працює ціла бригада електриків. Щоб почистити 383 лампочки і вимити цю велику люстру, її опускають зі стелі в центру залу - проте не на сидіння, а на спеціально розроблену для цього дерев'яну платформу.
сборка подключение люстры
Люстра театру Ла-Скала
З міркувань безпеки копію люстри 19 століття, яка була зруйнована під час війни, не стали виготовляти повністю з богемського кришталю - деякі частини зроблені з пластика, щоб зробити конструкцію більш легкою.
Традиційно чистку і техобслуговування люстр театри проводять влітку. Але, в цьому році Одеський оперний і деякі інші театри провели ці роботи в січневий локдаун. Сподіваємося, що до відкриття нового сезону всі театральні люстри порадують глядачів кришталевою чистотою, адже вони не світили так довго.

Подъемник (лебедка) для люстры paytex.com.ua
Ліфт-підйомник (лебідка) для люстри
Багато люстр розташовано досить високо, у них велика вага, розмір і, часто, складна конструкція. Застосування одного технічного рішення здатне вирішити такі складності. Цей пристрій - ліфт-підйомник для люстри. Невеликий за розміром прилад з електричним або механічним управлінням, встановлений на стелі і розрахований на те, щоб опустити або підняти навіть дуже важку люстру за хвилину. Вантажопідйомність окремих моделей до 5000 кг. За сигналом з дистанційного пульта підйомник опустить міцний сталевий трос, до якого і буде підвішена люстра, після чого підніме світильник до стелі, де електроконтакти замкнуться і люстра загориться. За допомогою дистанційного пульта піднімати і опускати люстру легко і зручно.
Компанія "Пайтекс" має успішний багаторічний досвід у виробництві та обслуговуванні підйомників для люстр великої ваги, будемо раді допомогти всім, хто цього потребує. Звертайтеся!

Made on
Tilda