Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Колір в архітектурному освітленні: естетична перевага і стратегія збільшення продажів

Приклади виконаних проектів
фасадное освещение
Гентський Собор. 55000 світлодіодів для освітлення фасаду
Архітектурне освітлення фасадів будівель - це справжня візитна картка міських будівель ввечері, унікальна можливість привернути до них увагу оточуючих, вплинути на візуальне сприйняття з настанням темряви. Правильне продумане до дрібниць освітлення і ілюмінація дозволяють зробити впізнаваними і такими, що запам'ятовуються пам'ятники архітектури, житлові комплекси і індустріальні об'єкти. Інвестиції в архітектурне освітлення - це вклад в імідж міста. Архітектурне освітлення для банків, готелів і офісних центрів - це, в тому числі питання престижу, адже респектабельність фасаду, його гідний зовнішній вигляд у вечірній час прямо впливає на їх комерційний успіх. Торгові центри та магазини особливо потребують декоративного освітлення, яке дає не тільки естетичні переваги, але і привертає покупців, і використовується як частина стратегії по збільшенню продажів. Різні варіанти підсвітки фасадів дозволяють підкреслити особливості об'єктів, перетворити їх з нудних і звичайних в оригінальні, які не захочеться випускати з уваги, відвідувати, повертатися знову і знову.
архитектурное освещение
Голандський «алюмінієвий ліс» в м. Хоутен
Архітектурне освітлення багато в чому залежить від того, якою буде його цільове призначення. Існують кілька видів світлодіодним підсвічування будівель і архітектурних споруд:
 • Освітлення по всій висоті архітектурного обсягу.
 • Виділення основних архітектурних елементів і фасаду.
 • Підсвічування контурів фасаду будівлі.
 • Заповнююче підсвічування архітектурної споруди.
 • Динамічна підсвічування будівлі
  Декоративное освещение фасадов
  Архітектурне освітлення готельного комплексу "Софіївський Посад", м. Київ
  Компанія «Пайтекс» реалізувала проект з архітектурного освітлення нового корпусу готелю «Софіївський Посад» у Києві. Для будівель триповерхового корпусу з одноповерховою прибудовою була розроблена концепція освітлення і виготовлені світильники зі свіченням в жовтій частині спектра, як ті, які вже були встановлені на двох раніше побудованих корпусах цього готелю. Для підсвічування колон і арок були виготовлені і встановлені світильники Architect. На фасаді будівлі для підсвічування орнаменту були застосовувані світильники Prometeus cо спеціальної лінзою, що дає вузькоспрямований промінь. Для підсвічування карнизу, розташованого під дахом будівлі використані архітектурні лінійні світильники з таким же яскраво-жовтим кольором світіння. Всі світильники для цього проекта мають високу ступінь захищеності від несприятливих умов зовнішнього середовища IP 67 і пройшли на виробництві спеціальне тестування на якість. Роботи велися паралельно з ремонтними роботами і були успішно завершені в установлений термін.
  Освещение фасада
  Арабський культурний центр в Одесі по вул. Ришельєвскій
  Арабський культурний центр в Одесі - будівля дивовижної краси, вивіреності і чистоти архітектурного стилю. Вона дуже органічно вписалася в ряд історичних будівель по Рішельєвській. Арабська в'язь на білосніжному фасаді і величезний купол нефритового кольору з золотим півмісяцем притягують до себе увагу всіх, хто знаходиться поблизу. Так виглядає будівля вдень. Але ввечері через нестачу освітлення ця привабливість майже повністю втрачається. Тому було прийнято рішення реорганізувати декоративне архітектурне освітлення, яке б допомогла це виправити. Для освітлення купола культурного центру були обрані архітектурні прожектори Prometheus потужністю 60 Вт і світимістю 7600 Лм. Потужні прожектори з монохромними світлодіодами освітили купол яскраво-зеленим заливним світлом. Всі роботи з проектування, виробництва та монтажу освітлення були проведені за 2 місяці, так що до літа, початку туристичного сезону, будівля вже виглядала святково і ошатно.
  Декоративное освещение фасада
  Архітектурне освітлення ТЦ "Kadorr City Mall", Одеса
  Торгові центри та магазини особливо потребують вечірнього декоративного освітлення, яке дає не тільки естетичні переваги, але і привертає покупців, використовується як частина стратегії по збільшенню продажів. Таке ж завдання було і для проекту з архітектурного освітлення торгового центру «Kadorr City Mall» в м.Одеса. При оформленні були застосовані лінійні світильники RGB Line - лінійні світильники, що утворюють 4 контури освітлення по карнизу будівлі і світильники Prometeus, що дають спрямований вниз промінь світла на стінах. Кольори світіння на карнизі і на стіні будівлі плавно змінюються, відповідно до створеної програми. Високий клас енергоефективності А + і великий термін безперервної служби більше 50000 годин роблять таке декоративне освітлення довгостроковим і вигідним вкладенням. Лінійна освітлення на фото - це з'єднані в 4 лінії окремі метрові світильники в спеціально виготовленому для цього проекту корпусі. Світильники Prometeus на бокових стінах будівлі приховані під декоративними накладками-черепашками, пофарбованими в колір стіни будівлі. Продумана до дрібниць підсвітка дозволила зробити цю будівлю впізнаваною і такою, що запам'ятовується. Це в тому числі і питання престижу, адже респектабельність фасаду, його гідний зовнішній вигляд прямо впливає на комерційний успіх торгівельного центру «Кadorr».
  Архитектурные светильники
  Архітектурне освітлення фасаду будівлі по вул.Ланжеронівська, Одеса
  Декоративне освітлення фасаду будівлі вечірньої пори до невпізнання змінює його зовнішній вигляд: налаштовує на відпочинок, створює чарівну атмосферу свята. З цим складно не погодиться, а домогтися такого результату можливо просто встановивши потрібну кількість архітектурних світильників. Верхній ряд вікон освітлюють світильники Prometheus потужністю 10 Вт. Встановлені по 2 штуки з кожного боку вікна, вони освітлюють мансарду будівлі білим світлом. Як і декоративна гірлянда з білих лампочок. Колони теж освітлені світильниками Prometeus 20 Вт, але зі світлодіодами, що дають насичене червоне світло. Вікна 2 і 3 поверхів освітлені лінійними світильниками по 10 Вт. Всі використані світильники мають високий ступінь захисту від несприятливих умов (дощ, високі і низькі температури). Використані для світильників світлодіоди Samsung гарантовано пропрацюють більше 50000 годин. Джерела живлення Mean Well забезпечать безперебійну роботу при перепадах напруги в межах 180-264 В.
  Архітектурна підсвітка фасадів цієї будівлі стала справжньою візитною карткою міста. Приїжджайте до Одеси на вул. Ланжеронівську, 9 і переконайтеся самі.

  Made on
  Tilda