Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Коефіцієнт пульсації світлового потоку

Вплив якості лед освітлення на здоров'я людини
коэффициент пульсации светильника
Якість освітлення впливає на здоров'я людини
Світло супроводжує нас від народження і є необхідною умовою нашого існування. Використання штучного освітлення допомагає нам відшкодувати недолік природного світла, але при цьому важливо враховувати його параметри, що безпосередньо впливають на наше здоров'я. Світлодіодні лампи та світильники заслужено стали найпопулярнішими серед інших джерел освітлення: світло від ЛІД світильників максимально наближений до природного освітлення. Для кожного городянина важливо, щоб освітлення не завдавало здоров'ю шкоди, адже більшість з нас проводить 8 годин робочого часу в закритому приміщенні, а решту часу - в дорозі і вдома. Тому, вибираючи світлодіодний світильник, важливо враховувати показник мерехтіння його світіння або коефіцієнт пульсації. Якщо цей параметр не відповідає нормі, а для ЛЕД світильника він визначається Державними будівельними нормами України ДБН В.2.5-28-2006, то людина рано чи пізно відчує зниження уваги, стомлюваність, дратівливість, нудоту, головний біль. При тривалому впливі неякісного освітлення можливі порушення циркадного ритму, безсоння, депресія і важчі патології центральної і вегетативної нервової системи. Якісне світло, навпаки, підвищує позитивний емоційний настрій, працездатність, концентрацію уваги і продуктивність праці співробітників (див. Нашу статтю «Біодинамічне освітлення»).
Качественное лед освещение
Якісне освітлення повинно відповідати нормам
Безпечний коефіцієнт пульсації ЛЕД світильників. Наводимо встановлені стандартами норми, коли Коефіцієнт пульсації світильника не повинен перевищувати:
- 10% для промислових об'єктів, на яких виконуються роботи найвищої точності;
- 10% для дитячих садків та навчальних закладів;
- 10% торгові зали;
- 10% навчальні класи, аудиторії;
- 5% робоче місце оператора ПК;
- 15% для санаторіїв і лікарень;
- Для нежитлових приміщень коефіцієнт пульсації не нормується.
Зрозуміло, що чим менше показник коефіцієнта, тим безпечніше світильник, тим комфортніше для людини його світло. Коефіцієнт пульсації світильника зазначеному на упаковці і в технічній документації на світильники. Якщо світильник уже встановлений, показник пульсації можна перевірити пульсметром. Пайтекс вважає, що пульсація ЛЕД світильників 5% і нижче - це та норма, яку здатні забезпечити сучасні технології та якісні світлодіодні світильники, які ми пропонуємо з запасом відповідають цій нормі.

ЛЕД світильники для шкіл, навчальних закладів, лікарень. Загальновідомо, що мозок людини формується до 21 року, тому освітлення в дитячих садах, класах і аудиторіях має бути якісним, відповідним санітарним нормам і правилам. У медичних установах також не обійтися без якісного штучного освітлення. Турбота про здоров'я відвідувачів, пацієнтів і персоналу передбачає комфорт, безпеку і оптимальну видимість. Список переваг ЛЕД світильників, пропонованих для цих закладів: коефіцієнт пульсації ≤2%, вони світять білим денним світлом 4000К, можливість світіння вгору і вниз (для «up & down»), у них висока світлоеффектівность 115 Лм / Вт, алюмінієвий корпус, який ефективно відводить тепло і продовжує термін служби світильників, якісніше світлодіоди і джерела живлення, високоякісна збірка і довгий термін гарантії.
Лінійний ЛЕД світильник
ЛЕД панель
ЛЕД світильник up&down
ЛЕД світильники для офісів та коворкінгів. Передбачає створення комфортного світлового середовища, яке забезпечувало б творчу, продуктивну роботу офісних співробітників, не викликаючи зорової стомлюваності і психологічного навантаження. Освітлення офісу має бути нейтральним по температурі світіння, забезпечувати достатню освітленість відповідно до прийнятих нормативів і бути безпечним з точки зору здоров'я. Пропонуємо лінійку світлодіодних світильників з м'яким рівномірним світінням підвісного і накладного монтажу з мінімальним показником мерехтіння світла. Потужність світильників дуже невелика від 25 до 65 Вт, світлова ефективність залежить від моделі вона від 75 до 120 Лм / Вт, коефіцієнт пульсації ≤2%, світлодіоди: Honglitronic, джерела живлення: Lifud / Helvar, високий термін гарантії 60 місяців.
ЛЕД світильник Зигзаг
ЛЕД світильник Кільце
ЛЕД світильник Сота
ЛЕД світильники для виробництва, складу. Правильний вибір світильників для складських, виробничих та інших робочих приміщень дозволяє не тільки оптимізувати систему освітлення, але і забезпечити необхідну якість світла: рівномірність, відсутність пульсації, якісну передачу кольору. Це необхідно для комфортної та безпечної роботи персоналу. Потужність світильників варіюється від 24 до 480 Вт, світлова ефективність досить висока: 144 м / Вт, коефіцієнт пульсації ≤2%, широкий спектр світловий температури дозволяє освітлювати простір складу або промислового цеху теплим, денним або холодним світлом, якісні комплектуючі та збірка дають можливість тривалої і безперебійної роботи до 100 тисяч годин.
Промисловий ЛЕД світильник RAFTER
Промисловий ЛЕД світильник PROMLINE
Лінійний ЛЕД світильник LINE MO
ЛЕД світильники для адміністративних приміщень економ класу. Правильне світло для офісів, бізнес-центрів і адміністративних будівель з низькою світловою пульсацією, з можливістю вибору потрібної температури світла дозволяє створити максимально комфортні умови для всіх співробітників. Правильне освітлення в офісі підищує концентрацію уваги співробітників на 20%, покращує їх самопочуття, мотивацію і продуктивність праці. Представляємо асортимент світильників, вироблених в Україні, з гідними світлотехнічними показниками, які вдало поєднуються з невисокою ціною. ЛЕД світильники від 18 до 60 Вт, з високою світлоефектівністью 136Лм / Вт, коефіцієнтом пульсації ≤2%, з вибором потрібної температури світіння, світлодіодами Seoul Semiconductor і гарантованим терміном світіння 50 тисяч годин і більше.
ЛЕД світильник накладний L070
ЛЕД світильник накладний D090
ЛЕД світильник накладний S212
освещение сто
Ми впевнені, що сучасні світлодіодні світильники можуть і повинні забезпечувати комфортне і безпечне світіння для людини, що знаходиться в закритому просторі. У Пайтекс вам готові запропонувати всі світильники з вищезазначених категорій, з високими світлотехнічними показниками і високою якістю світіння, які повністю відповідають санітарним нормам і правилам. Ми впевнені в їх високій якості. Відкрийте для себе освітлення, яке позитивно впливає на здоров'я, психоемоційний настрій, концентрацію уваги і продуктивність праці ваших співробітників! Звертайтеся в Пайтекс!
Made on
Tilda