Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Світлодіодне освітлення для рослин – фітосвітильники

Світильники для рослин: як облаштувати доосвітлення в осінньо-зимовий період
фітолампи купити київ
Сучасний ринок освітлення пропонує велику кількість ламп, світильників, світлодіодної стрічки для рослин: різні форми корпусу, параметри і колір світіння. Для того, щоб досягти потрібного результату при вирощуванні домашніх рослин, тепличних культур або огородньої россади необхідно разібратись який спектр світіння потрібен рослині в кожній фазі росту.
Біофізичні дослідження показали, що для росту, цвітіння і плодоношення рослинам потрібне світло певної довжини хвилі: синій 450 нм и червоний 660 нм. Звичний нам вимір світлового потоку в люменах в світильниках для рослин визначається інакше - фотосинтетично-активна радіація або ФАР. ФАР можно вимірювати двома способами.

світильники для теплиць купити київ
1. Ватт – це один Джоуль енергії, виділенної в секунду часу. У ваттах на квадратний метр можна вимірювати як потужність світлового потоку окремо взятої хвилі спектру, так і цілого участку, наприклад, синього, зеленого або червоного.
2. PPF (поток фотонів фотосинтезу) – дозволяє вимірювати спектральну опромінення рослин. Вимірюється як µmol/s/м² (мікромоль в секунду на квадратний метр). Це вимірювання дозволяє визначити корисність світлового потоку для рослин. На щастя, для всіх більш-менш поширених джерел освітлення існують таблиці перевода люменів в PPF.
фітолампа ціна київ
Виробники сучасних фітоламп використовують не тільки різні світлотехнічні характеристики, але і випускають світильники зі світіннням у різних частинах спектру. Відомо, що світіння в синій його частині допомагає формувати і нарощувати зелену частину рослини, а червона – покращує цвітіння, плодоношення. Виробники пропонують світильники з найбільш важливими, з їх точки зору, червоними і синіми пиками у спектрі. Колір світіння у таких фіто-світильників червоно-синій або бузковий. При використанні таких світильників в домашніх умовах рекомендуеться екранування.
купити фітосвітильники київ
З часом завдяки більш глибокій взаємопроникності таких галузей знань, як агрометеорологія, фізіологія рослин та світлотехніка, конструювання світильників з'явилось більше
досліджень, на основі яких були розроблені і випущені нові моделі фітоламп і фітосвітильників. В повноспектральних фітосвітильниках до червоного і синього була добавлена зелена частина спектру. Необхідні для здорового росту і розвитку 450 и 660 нм залишились незміненими, а ось додавання невеликої кількості складової жовто-зеленої частини спектру зробило світіння комфортним для наших очей. Це допомогло пом'якшити неприємний для людини відтінок світіння і вивело фітосвітильники з числа вузькоспеціализованих, дало змогу застосовувати такі світильники в якості основного освітлення і освітлення для рослин без додаткових джерел світла.

лед світильники для теплиць київ
Світильники нового поколіня Eco – це фітосвітильники повного спектру. Высока ступінь захисту від вологи та пилу (стандарт IP65 і вище) дає можливість використовувати світлодіодні лампи для рослин в теплицях і оранжереях, де проходить їх регулярний полив. Також світлодіодне освітлення для рослин дозволяє знизити витрати електроенергії і забезпечити необхідну ступінь безпеки для рослин і робітників тепличних комплексів, оскільки в них відсутні шкідливі матеріали і речовини. Сучасні моделі світлодіодних фітоламп забезпечують можливість змінювати характеристики світлового потоку, що дозволить оптимально адаптувати світлодіодне освітлення рослин під їх індивідуальні особливості. Різноманітність конструкцій та форм дозволяє просто і гармонійно інтегрувати їх в інтер'єр приміщень будь-якого призначення, а більший срок гарантії 5 років та довгий термін служби до 50000 ч роблять їх незамінними помічниками для вирощування домашніх рослин на підвіконні та в теплицях агрохолдингів.
Якщо ви вирішите замовити фітосвітильники від компанії «Пайтекс», наші спеціалісти розроблять проект освітлення індивідуально з урахуванням особливостей вашого приміщення.
Made on
Tilda