Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Біодинамічні світильники: коректний сценарій освітлення

Іноваційний підхід до організації життєдіяльності і робочого процесу
биодинамический светильник купить киев
Покращення стану людини, підвищення її настрою, роботоспроможності – це вже не фантастика! Це стало можливим завдяки реалізації нового світлотехнічного рішення – біодинамічних світильників. Зміна температури освітлення, інтенсивності освітлення в залежності від часу доби, згідно програмі – ні в якому разі не дизайнерський прийом, це ще один крок у напрямку покращення «клімату» праці, наближення до циркадних ритмів людини.
Світлотехніка весь час розвивається у напрямку природнього освітлення, наближаючи штучне світло до сонячного. В різний час різна не тільки інтенсивність, але і спектр сонячного світла. До полудня у спектрі переважає синій компонент, але чим ближче до заходу сонця, тим сильніше оранжевий та червоний компонент. Якщо це перевести на світлотехнічні терміни, то вранці температура світла складає холодні 5500К, у полудень – нейтральні 4000К, а на заході сонця – теплі 2200К. Зміна спектру освітлення пов'язане не тільки з щоденними звичками, але і фізіологічно пов'вязане з життєдіяльністю людини.

биодинамические светильники киев
Циркадні ритми людини.
Наш «внутрішній годинник» - циркадні ритми контролює режимы сна і активності, спаду та подйому життєвої енергії, психічного та фізичного здоров'я. Якщо «внутрішній годинник» не синхронизується з фактичним часом доби, то можуть з'явитись неадекватні поведінкові сбої, уповільнитись реакції. Відомі багаточисельні випадки, коли люди, провели довгий період часу у печерах, бункерах, приміщеннях, куди не попадає природнє світло, і не маючи під рукою годинника, в результаті збивались з нормального режиму сну і активності. Природа наділила людину механізмом підстройки внутрішнього біологічного годинника, який кожного дня корегує зміну колірного відтінку та інтенсивності природнього освітлення протягом доби.
Бувають випадки, коли щоденна робота людини пов'язана з надходженням у приміщенні, де природнє освітлення обмежене або зовсім відсутнє. Перетворювати такий офіс у месце, де співробітники будут працювати з натхненням – задача, з якою біодинамічне освітлення ефективно справляється. Біодинамичні світильники створюють комфортну і ефективну робочу атмосферау, дають якісне світлодіодне освітлення, яке благоприємно впливає на відчуття, поведінку та продуктивність праці персоналу.

биодинамический светильник цена киев
Алгоритми управління біодинамічними світильниками.
Поширеним варіантом є прив'язка змін параметрів освітлення до географічного часу та дати. В контролер встроюється GPS-датчик, або інформація про місцезнаходження вводиться користувачем. При цьому слід відмітити, що параметри освітлення не копіюють те, що є на вулиці, оскільки в загальному випадку робочий день не співпадає з тривалістю світлового дня. Вранці колірна температура біодинамічного освітлення выще, ніж на вулиці, щоб почувати бадьорість .
Алгоритм також може бути прив'язаний до робочого графіку. Вранці колірна температура швидко зростає, щоб співробітники почувались бадьоріше. Під час обідньої перерви освітлення зменшується, світильники дають теплий, розслаблюючий відтінок. Після обіду відтінок світіння помірно холодний, ближче до кінця робочого дня стає теплим. Такі світильники можуть полегшити працю на виробництвах, де люди працюють у дві або три зміни та, відповідно, природні біологічні ритми співробітників відмінні від режиму роботи підприємства.
Нарешті, найбільш сладні алгоритми при визначенні колірної температури та освітленності орієнтуються на погоду (шляхом одержання інформації з датчиків або ж просто даних з метеостанцій через інтернет), кількість людей в даний час в приміщенні і навіть вподобання співробітників офісу.
биодинамические светильники киев
Сфера застосування біодинамічного освітлення.
Перспективним направленням вважається біодинамичне освітлення для медицини. Як і інші фактори, які підвищують комфорт, біодинамічне освітлення у лікарняних палатах може покращити процес одужання пацієнтів. У приміщеннях без вікон, наприклад, у стерильних боксах, біодинамічне освітлення дозволяє не сбиватись циркадним ритмам у пацієнта. Накінець, зараз проводяться дослідження, які повинні підтвердити або спростувати гіпотезу, що біодинамичне освітлення в операційній покращує точність рухів у хірургів.
Ревлізація біодинамічного освітлення у житлові квартири і будинки також здатне принести користь, особливо, якщо взяти до уваги поширення віддаленої роботи. Але доки цей процес стримується тим, що не часто де в жилому секторі можна зустріти централізоване управління освітленням. Проекти біодинамічного освітлення у жилих приміщеннях нерідко реалізують любителі сучасних технологій на базі світлодіодних ламп з бездротовим управлінням.
Установка біодинамічного освітлення в офісах підвищує позитивний емоційний настрій, життву енергію, покращує фізичне самопочуття, концентрацію уваги і як результат підвищує якість роботи, продуктивність праці.

биодинамическое освещение киев
Висновки.
Біодинамічне освітлення покращує «клімат» праці і якості життя людини у випадку, коли воно коректно налагоджене. Але, як і будь-яка технологія, вона може тримати в собі небезпеку, коли використовується недобросовісними роботодавцями заради рекордів. До введення відповідних норм освітлення, потрібно окрім бажання досягти найвищого результату, дотримуватись принципу«не нашкодь».
Компанія «Пайтекс» рекомендує до установки вітчизняні моделі біодинамічних лед світильників LINE UP & DOWN , LN-I-1440-inDIR, LN-I-1155-DIR. Звертайтесь! Ми спроектуємо і встановимо професійні біодинамічні світильники, налагодимо їх роботу, забезпечимо гарантійне обслуговування.
Made on
Tilda