Заказать обратный звонок
Оставьте ваш номер в форме ниже, и мы свяжемся с вами
Замовити зворотний дзвінок
Залиште свій номер в формі нижче, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заинтересовала наша новинка?
Оставьте Ваши контактные данные, и наш специалист свяжется с Вами для уточнения подробностей.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Зацікавила наша новинка?
Залиште Ваші контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць.
Ваше імя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар
Расскажите нам о вашем объекте!
Наш специалист бесплатно подберет продукцию с учетом назначения пространства.
Ваше имя
Ваш телефон
Ваш E-mail
Комментарий
Розкажіть нам про ваш об'єкт!
Наш фахівець безкоштовно підбере продукцію з урахуванням призначення простору.
Ваше iмя
Номер Вашого телефону
Ваш E-mail
Коментар

Архітектурне освітлення: художньо-декоративні і практичні задачі

Створити декоративну підсвітку будівлі, правильно розташувати акценти і підкреслити її архітектурний стиль
фасадные лед светильники
Зовнішній вигляд сучасного міста створюється не тільки за рахунок природнього ландшафта, інноваційних архітектурних форм жилих і бізнес-кварталів, але й завдяки ретельно розвиненій унікальній системі міського освітлення, обсяг застосування якого надзвичайно широкий: фасади будівель, пам'ятники і скульптури, вулиці, дороги, пішоходні зони, парки, сади, мости, а також промислові зони, парковки та багато інше.
Головна функція архітектурного освітлення – міськопланувальна, яка підкреслює художні, естетичні якості архітектурних об'єктів у темряві, розкриваючи творчі плани авторів. Соціальна функція - через створення абсолютно спеціальної, святкової та урочистої атмосфери в зоні громадських структур (церков, соборів, театрів), час спілкування жителів міста зростає, оскільки люди мають природне бажання розширити своє перебування в подібному середовищі.

архитектурные лед светильники
Архітектурне освітлення також виконує рекламну функцію. Добре освітлене місто з великою кількістю різноманітних, цікавих архітектурних об'єктів приваблює туристів, служить первинним матеріалом для книг, путівників, рекламних проспектів, телевізійних заставок, фотозйомок. Часто успішно освітлене архітектурна споруда стає не тільки визначною пам'яткою міста, а й його символом.
Зовнішнє освітлення розважальних установ або торгових центрів має очевидну комерційну орієнтацію, як потужний рекламний засіб рекламного та легкого дизайну. Делові будівлі – банки, офіси великих компаній, комерційні центри, державні установи – вдень виділяються своїм нестандартним виглядом і багатим оздобленням фасаду, в темний час доби їх достатньо освітити, підкресливши оригінальні форми. Забезпечити яскраву індивідуальність і підкреслити свій престиж, використовуючи білий колір, навряд чи вдасться. Часто використовують цікаві рішення – кольори і промені, їх рух, проекція зображень або логотипів.
архитектурное освещение
Естетично і функціонально осмислене освітлення будь-яких об'ектів міського середовища основане не тільки на використанні сучасних технічних засобів – потрібні також спеціальні знання та навички практичного застосування принципів світлотехніки. Щоб створити цікавий проект з освітлення будівель і території, яка знаходиться поблизу, необходно мати повне уявлення про об'ект, починаючи з його місцезнаходження і закінчуючи облицювальними матеріалами, які використовують для оздоблення фасаду. При проектуванні також треба прийняти до уваги фактор місцезнаходження, необхідно розуміння функціональних особливостей будівлі (адміністративної, жилої, ТЦ або ТРЦ). Ці фактори дозволять взяти до уваги світлове «забруднення», якщо об'єкт знаходиться в центрі міста, і розташувати освітлювальні прибори таким чином, щоб вони не створювали дискомфорт для людей, які в ньому знаходяться.
фасадное освещение
Загальносвітова практика вже давно використовуєт об'ємне моделювання архітектурного освітлення на етапі проекту. Коли 3-D модель об'єкта, який необхідно підсвітити, вноситься в спеціальну компьютерну програму, на ній розміщують світлові прибори в «реальному часі», прораховується розкриття променів, їх довжина, зміна кольору, враховується потужність кожного з приборів, особливості архітектури будівлі і т.п. На якісному архітектурному освітленні не зекономити – якість коштує недешево і з кожним роком все більше замовників орієнтується на світові стандарти. Підсвітка, яка не поступається кращим європейським зразкам, все частіше з'являеться в наших містах. Ми, спеціалісти компанії «Пайтекс», працюємо тільки з високоякісною світлодіодною продукцією. Проводимо аудит, розраховуємо світлопроект, підбираемо обладнання, проводимо монтаж, юстировку і забезпечуємо гарантійне обслуговування. Пайтекс проектує і впроваджує найбільш ефективні системи освітлення за оптимальными цінами. Звертайтесь!
Made on
Tilda